Waar gaat PAARS door?

Aalst

Instituut Sint-Vincentius a Paulo (Gijzegem)

Anderlecht

GO! atheneum Anderlecht

Antwerpen

Flora
Het Groene Eilandje lager en kleuter
Stedelijk Lyceum Expo
IMS Borgerhout
Stedelijk Lyceum Olympiade
Provinciaal Instituut PIVA Antwerpen
H. Pius X instituut Antwerpen – 2de graad
Sint-Eduardus Merksem
GO! Koninklijk Atheneum Antwerpen
De Leerexpert Schoolstraat OV2
Sint-Ludgardisschool Antwerpen
Stedelijk Lyceum Quellin

Stedelijk Lyceum Topsport
SGO! Spectrumschool Leren + bekwamen
GO! Spectrumschool (deeltijds en voltijds samengevoegd)
Stedelijk Lyceum Pestalozzi
Stedelijk Lyceum Groenhout
Sint-Willebrord – Heilige Familie
Don Bosco Technisch Instituut
Denise Grésiac
Stedelijk Lyceum Lamorinière
Stedelijk Lyceum Waterbaan
Onze-Lieve-Vrouwinstituut Pulhof

H. Pius X instituut Antwerpen – 3de graad
De Leerexpert Schoolstraat OV3
Stedelijk Lyceum Pestalozzi II
Stedelijk Lyceum Hardenvoort
KOCA secundair onderwijs
Sint-Willebrord-Heilige Familie campus Willebrord
Stedelijk Lyceum Durlet
Sint-Lucas Kunstsecundair Antwerpen (KSO)
Koninklijk Atheneum Berchem
Freinetschool De Pluim
Basisschool Sint-Ludgardis

Aarschot

Atheneum Kamsa

Avelgem

St Paulus School Campus Sint Jan Berchmans
GO! Atheneum Avelgem
Sint-Jan Berchmans basisschool 2 Outrijve en Kerkhove

Basissschool De Toekomst Avelgem
Sint-Jan Berchmans basisschool 1 Avelgem

Beernem

MPI De Bevertjes Beernem
GO! Leefschool Stimuland
De Notelaar Beernem

De Regenboog Beernem
De Zonnebloem Beernem
VBS Sint-Joris Beernem

Beveren

Koninklijk Atheneum Beveren-Waas
Sint-Maarten Bovenschool (Beveren)

Bocholt

Biotechnicum

Borsbeek

Sint-Jozefsinstituut

Brugge

Onderwijs
Middenschool Brugge Centrum
Maricolen Brugge
Onze-Lieve-Vrouwecollege Assebroek
Sint-Jozefsinstituut Brugge
Koninklijk Atheneum 1 Brugge Centrum
Instituut Mariawende-Blydhove Brugge

Steinerschool Brugge
KTA Brugge
Vrije School Haverlo
De Ganzenveer BuBaO
VTI Zeebrugge
Stamina Brugge
Sint-Andreasinstituut Brugge

Jeugd
FOS De Menapiërs
FOS De Vrijbuiters

Brussel

Centrum Leren & Werken – Onderwijs Stad Brussel (CLW) – Eerste verdieping

De Haan

Zeelyceum De Haan
Einstein Tienerschool De Haan

De Pinte

Go! atheneum Erasmus De Pinte

Diest

KS Diest
De Prins

Dilsen-Stokkem

IMK Dilsen-Stokkem – Vestiging Lanklaar
Freinetschool Op Stelten Dilsen-Stokkem
Basisschool Maasland

Duffel

GTI Duffel

Eeklo

College O.-L.-V.-ten-Doorn (COLTD)
Provinciaal Centrum voor Deeltijds Onderwijs (PCDO)
GO! atheneum en leefschool De Tandem (Eeklo)
Provinciaal Technisch Instituut Eeklo (PTI)

Essen

GO! Erasmusatheneum Essen
Don Bosco-Mariaberginstituut Essen
GO! Freinet WonderWereld Essen

Etterbeek

GO! Atheneum Etterbeek

Geel

GO! Atheneum Geel
KOGEKA: Sint Dimpna College Geel
KOGEKA: Sint Jozef Geel
KOGEKA: Sint Maria Geel
KOGEKA: Sint Aloysius Geel (Eerste graadsschool)

Genk

Junior Atlas College Genk
’t Schoolke Oud-Waterschei

Gent

GO! atheneum Voskenslaan Gent
Atheneum Wispelberg Gent

Gistel

Atlas Atheneum

Gistel

Atlas Atheneum

Haacht

Don Bosco Haacht ASO
Middenschool Don Bosco

Halle

GO! Technisch Atheneum Halle
Heilig-Hart&College Halle Tweede Graad
Heilig-Hart&College Halle Eerste graad
GO! Atheneum Halle

Heilig-Hart&College Derde Graad
GO! Middenschool Halle
Sancta Maria Instituut Halle
Don Bosco BuSo Halle

Harelbeke

Guldensporencollege Harelbeke

Hasselt

Virga Jessecollege Hasselt
Level X28

Herentals

kOsh campus Ieperstraat
kOsh campus Collegestraat
kOsh campus Scheppersstraat

Hoogstraten

De Klimtoren

Hove

Regina Pacis Hove

Jette

Basisschool Van Asbroeck

Kasterlee

KOGEKA: Sancta Maria Kasterlee SMIK

Knokke-Heist

MAKZ Knokke-Heist
Sint-Jozefslyceum Knokke

Koekelare

Da Vinci Atheneum
De Regenboog Koekelare
De Lettertuin
Negensprong

Kontich

Sint-Ritacollege Kontich

Kortrijk

Don Boscocollege Kortrijk
RHIZO Lifestyle- en Sportschool
RHIZO Lyceum OLV Vlaanderen
Guldensporencollege Kaai
Centrum Leren en Werken Kortrijk
RHIZO Zorgkrachtschool Kortrijk

’tvier
De Lage Kouter
VBS Watermolen
GO 3 Hofsteden
Bubao Bemok
BS De Kleine Kunstgalerij

Lanaken

Koninklijk Technisch Atheneum Alicebourg
Pyxiscollege 1e graad Lanaken
Pyxiscollege Stationsstraat Lanaken
Pyxiscollege Bessemerstraat Lanaken
Gemeentelijke Basschool Rekem
Basisschool Het Wezeltje

Basisschool De Bolster
Basisschool ’t Bieske
Basisschool Aan de Basis
Basisschool In de Engelse Hof
Basisschool Jan Rosier

Landen

GO! middenschool
Atheneum D’Hek

Lede

Stella Matutinacollege Lede
’t Kwikstaartje
De Kleine Prins Lede
VBS Sterreneiland Lede

Leuven

Sint-Pieterscollege Leuven

Liedekerke

GO! Koninklijk Atheneum Liedekerke
De Bij Liedekerke
Dienst Samen Leven Liedekerke

Lommel

WICO Campus Lommel 
X plus
Provinciaal Instituut Lommel 
GVBS Boudewijnschool Lommel

Maasmechelen

Campus de helix
PTS Maasmechelen
Go! Maxwell
Go! Nikola Tesla Middenschool

Malle

Maris Stella Instituut Malle
Atheneum Malle
Mariagaarde Instituut
Sint-Jan Berchmanscollege

Mechelen

COLOMAplus Secundair
Ursulinen Mechelen

Moerbeke

GO! Middenschool De Moerbei
Basisschool De Palster
De Vlinderdreef
Basisschool De Zonnebloem

Mol

Go! Campus Het Spoor Mol
Basisschool ‘t Egeltje Mol

Mortsel

GO! Atheneum Mortsel
GTI Mortsel

Ninove

Onderwijs
GO! Middenschool Ninove
GO! Koninklijk Atheneum Ninove
Hartencollege Onderwijslaan Secundair
Hartencollege Weggevoerdenstraat

Jeugd
Chiro Winnik
KSA Sint-Goedele

Oostende

Jeugd
FOS Westhinder

Oudergem

Lutgardiscollege Oudergem

Overijse

Onderwijs
GITO Overijse
St.Martinuscollege Overijse (3de graad NAHON)

Jeugd
Vrijetijdscentrum Kamp Kwadraat Overijse

Peer

Agnetencollege

Roeselare

Burgerschool
Barnum Roeselare

Roosdaal

IMI Roosdaal
IMI Basis Roosdaal
Sint-Amandus Roosdaal

Sint-Katelijne-Waver

College Hagelstein
De Met

Sint-Niklaas

Sint-Carolus (Bovenschool)
PORTUS berkenboom
Broederschool Handel
Sint-Jozef-Klein-Seminarie
Onze Lieve Vrouw Presentatie
Forum Da Vinci
Berkenboom Humaniora (Eerste graad)
Sint-Carolus (Middenschool)

Vrije Technische Scholen BSO-TSO
weTech Academy (BSO-TSO)
SBSO Baken
Heilige Familie Secundair
CDO Newton
Berkenboom Humaniora (Eerste graad)
Broederschool Eerste Graad en Humaniora Sint-Niklaas
Broederscholen – Basisschool

Tessenderlo

Campus Russelberg

Tienen

VIA Tienen (Derde Graad)
GO! Atheneum Tienen
PISO Tienen

Torhout

GO! Atheneum Eureka

Turnhout

Talentenschool Zenit Turnhout
High Tech Onderwijs Turnhout (HT2O)
Praktisch Technologisch Onderwijs Turnhout (PT2O)
CDO Noorderkempen
CAMPOS Sport- en Handelsschool Turnhout

Talentenschool Boomgaard Turnhout
Sint-Pietersinstituut Turnhout
De Smiskens Turnhout
Stedelijke Basisschool Turnhout

Vorselaar

Kardinaal van Roey-instituut

Wachtebeke

Sint-Laurensinstituut

Wijnegem

Vrije Sint-Lambertusscholen Westerlo
Daltonatheneum Het Leerlabo Westerlo
BuSO Tongelsbos

Wijnegem

Annuntia-Instituut Wijnegem

Wuustwezel

Stella Matutina
Berkenbeek BuSo Wuustwezel

Wuustwezel

Stella Matutina
Berkenbeek BuSo Wuustwezel

Zelzate

GO! atheneum Zelzate

Zwevegem

RHIZO College Zwevegem
Kappaert Zwevegem
Gemeenteschool Knokke Zwevegem
Gemeenteschool Groene Kouter
Vrije Basisschool Zwevegem
Vrije Basisschool Moen
Gemeenteschool T’Winckeling

Gemeenteschool Kouter Zwevegem
Gemeenteschool Sint-Denijs
GO! De Windroos
Gemeenteschool Klim Op
Vrije Basisschool Otegem
Gemeenteschool Heestert

Andere

ACOD Onderwijs
Artevelde
Stuvo Howest
AP Hogeschool campus Lange Nieuwstraat
Karel de Grote Hogeschool – Campus Zuid
AP Hogeschool campus Turnhout
Jeugddienst Zwevegem
Gemeente Zwevegem